kontakt
mapa strony
główna
POL-GUM Kontakt
Siedziba
Siedziba Zarządu Spółdzielni    
ul.Zabłocie 25/42,
30-701 Kraków
tel. (12) 633-80-24
fax (12) 633-65-15
e-mail: polgum@pol-gum.com.pl

Dział Handlowy
tel. (12) 633-41-55
(12) 633-41-56
Zaklad nr 1
Zakład Produkcyjny Nr 2           
Palcza, Budzów
tel./fax (33) 874-00-29
e-mail: palcza@pol-gum.com.pl
Zaklad nr 2
Zakład Produkcyjny Nr 3           
Magazyn Główny
Dąbrowa, 32-014 Brzezie
tel./fax (12) 284-10-63
e-mail: dabrowa@pol-gum.com.pl
Dla potrzeb klientów pracują:

Monika Baran - Dyrektor Handlowy
tel.kom.: 504 006 198
e-mail: m.baran@pol-gum.com.pl

Małgorzata Mielcarek
tel.kom.: 517 968 286
e-mail: m.mielcarek@pol-gum.com.pl

Zbigniew Kozielski
tel.kom.: 504 006 196
e-mail: z.kozielski@pol-gum.com.pl

Anna Pająk - Drej
tel.kom.: 517 968 287
e-mail: a.drej@pol-gum.com.pl

Agnieszka Babuśka
tel.kom.: 504 006 186
e-mail: a.babuska@pol-gum.com.pl

Katarzyna Muzyka
tel.kom.: 504 006 197
e-mail: k.muzyka@pol-gum.com.pl

Grzegorz Wantuch - Kierownik Magazynu
tel.kom.: 517 968 331


© POL - GUM. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: elgraf.pl